Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..

Kadınlardan Halk Eğitim'e ziyaret

Kadınlardan Halk Eğitim'e ziyaret
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-11-22 - 03:40 - Bu haberi 3760 kişi okudu.


TÜRK Kadınlar Konseyi Derneği Antalya Şube Başkanı Tülay Ersoy ve beraberindeki heyet Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan'ı ziyaret etti.

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Antalya Şube Başkanı Tülay Ersoy ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan'ı ziyaret etti. Derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Tülay Ersoy, "Derneğimizin asıl amacı; Türk kadınlarının maddi ve manevi kalkınmasında dayanışmayı sağlamaktır. Kadında; anne, eş, yurttaş ve kişi olmak bakımından bilinç ve sorumluluk duygularını geliştirme. Ayrıca insan hakları ve kadın- erkek eşitliğiyle kadınlara karşı her türlü ayrımcılığın önlenmesi konularında ülke genelinde yürütülen çalışmalara katılıp destek veriyoruz. Bu çalışmalarda sonra kendi bölgelerimizdeki kadınlara yönelik çalışmalar yapıyoruz. Kadına yönelik şiddet ve çocuk istismarına yönelik çalışmalar yapmak istiyoruz. Bu konuda bizimle işbirliği yapabilecek olan kurumları tespit için geldik" dedi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan da meslek edindirmeye yönelik, İŞKUR ile birlikte birçok meslek dalında ortak eğitim çalışmaları düzenlediklerini vurgularken, kadınlarla ilgili ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Taşkan ve Türk Kadınlar Konseyi üyeleri, halk eğitim bünyesinde kadınlar ve çocuklar için neler yapılabilir, kadına yönelik şiddet ve çocuk istismarı konusunda yapılacak programlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret anısına Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan, Türk Kadınlar Konseyi Derneği Antalya Şube Başkanı Tülay Ersoy'a tablo hediye etti.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ; Cafer DİBEKCİ
HABER MÜDÜRÜ ; Cafer DİBEKCİ
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 Saat WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
www.07habermagazin.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07haber.com.tr
www.Antalyasporhaberleri.com
www.07antalyahaberleri.com
www.atsohaber.com
www.stargazetesi.net
www.akşamgazetesi.net
www.zirvemagazin.com
www.kashaber.net
www.demrehaber.net


Kaynak: DHA Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
51309
Güvenlik kodu giriniz
: